Sex sponsorki w Polsce – nowy trend?

W ostatnich latach mogliśmy zaobserwować w naszym kraju zdecydowane nasilenie sex spotkań sponsorowanych. Panie coraz chętniej „sprzedają” swoje ciało temu jedynemu, który będzie w stanie wyłożyć grubą kasę na stół.

Jak wygląda spotkanie sponsorowane?

Wszystko zależy od sytuacji, kobiety, które otrzymują pieniądze za sex można podzielić na dwie grupy – panie, które znajdują jednego partnera i otrzymują co miesiąc kieszonkowe(przeważnie kilka tysięcy) oraz takie, które nie bójmy się tego określenia działają niczym luksusowe prostytutki. Nie spotykają się z klientem w lesie czy samochodzie a bardziej apartamencie. Panie wynajmują go i przyjmują w nim codziennie przynajmniej kilku facetów.

Stawki ustalane są przeważnie za godzinę i za taką usługę zapłacić trzeba około 150-300zł/godzina. Spotkania sponsorowane są coraz częstszą praktyką szczególnie u młodych kobiet, które upodobały sobie tą łatwą drogę do zarobienia dużych pieniędzy.

Sex sponsorki czyli coś… nowego!

Nie da się ukryć, że do niedawna sam sponsoring kobiet był czymś bardzo kontrowersyjnym. W ostatnim czasie coraz więcej kobiet, które mają sporo pieniędzy i nie bardzo wiedzą co z nimi zrobić poszukuje młodych, przystojnych facetów, którzy za odpowiednią zapłatą są w stanie zrobić dla swoich pań wszystko.

Takie sex sponsorki to nie częste zjawisko, nie da się jednak ukryć, że wśród ogłoszeń towarzyskich coraz częściej można zauważyć również takie propozycje. Panie coraz chętniej poznają młodych mężczyzn a część z nich zostaje sex sponsorkami – utrzymują przeważnie jednego mężczyznę i czerpią z życia ile się da.
sponsoring w sieci kwitnie

Dlaczego coraz częściej płacimy za sex?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ale z całą pewnością wpływ na to ma kilka rzeczy. Po pierwsze mamy coraz mniej czasu – praca do późna, coraz mniejsza ilość imprez i mniej możliwości na poznanie kogoś interesującego. Coraz większa ilość ludzi, którzy otwarcie deklarują, że nie potrzebują związków. Niestety potrzeby seksualne są ciągle takie same – to właśnie dlatego jesteśmy w stanie zasponsorować osoby, które za opłatą będą nam towarzyszyć i spełniać nasze fantazje.

Sex sponsorki również działają na tej samej zasadzie – wykorzystują finanse by spełniać swoje fantazje i realizować seksualne cele. Czy jeszcze nas to dziwi? Raczej nie – sponsoring staje się coraz powszechniejszy i zapewne trend ten się utrzyma!

Czy warto płacić za seks?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie – wydaje się, że sam sponsoring nie jest problemem. Skoro dwoje ludzi się na to godzi i jest im z tym dobrze to… nic nam do tego. Każdy ma przecież prawo decydować o sobie i swoim ciele. Jeśli ktoś chce zostać sex sponsorką to nie powinno nas to ani dziwić, ani tym bardziej zniechęcać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *