Większy penis tanim kosztem?

Ostatnio zastanawiałem się czy powiększanie penisa może okazać się skuteczne. Na rynku jest wiele środków, które powinny pomóc nam osiągnąć zamierzony cel jednak nigdy nie byłem przekonany, czy jakiś z nich może być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Najpierw chciałem spróbować jakieś bardzo tanie suplementy, za paczkę zapłaciłem 27zł jednak szybko przekonałem się, iż zamiast grubszego członka uszczupliłem tylko własny portfel. Po raz kolejny potwierdziło się to, o czym wszyscy wiemy – oszczędny musi na końcu wydać więcej…

Pompka nie zawsze dobra!

Kolejnym wyborem była pompka do powiększania peniasa – kosztowała około 150zł okazał się połowicznym sukcesem. Po użyciu tego produktu mój członek stał się odrobinę większy, aczkolwiek nie byłem całkiem zadowolony bo zauważyłem przykre skutki uboczne do których zaliczyć można dziwne uczucie „nieswojego” członka. Następna sprawa to czas potrzebny do użycia takiego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed stosunkiem jest czas by używać takie wynalazki.

Bardzo często chciałem zobaczyć czy skutecznie działają ekspandery jednak nie odważyłem się na ich nabycie z 2 powodów. Po pierwsze są niezwykle drogie, co gorsza, są mało wygodne w użytkowaniu. Zastanawia mnie czy stosowanie takich gadżetów nie może skończyć się jakimś urazem. Przecież to mało naturalne rozciąganie penisa może powodować jakieś krzywizny i inne problemy a tego nikt z was by nie chciał. Jaki produkt wybrać by zwiększyć rozmiar penisa? Jakiś czas temu znalazłem bardzo fajną stronę internetową dopilar.pl i tam dowiedziałem się, że wydłużanie penisa może być bezpieczne i bezbolesne. Zachęcam cię byś zapoznał się z wpisami, które są tam napisane bo w moim przypadku się to wszystko sprawdziło. Po niezliczonej ilości nieudanych prób w końcu dałem radę zwiększyć rozmiar swego członka o praktycznie 2cm i jestem dlatego niezwykle zachwycony.

Wygrały jednak tabletki!

Podsumowując nie zamierzam dziś opisywać alternatywnych metod na powiększenie penisa a tylko odsyłam was na wcześniej wskazaną stronę internetową. W następnym wpisie postaram się napisać coś na temat tego w jaki sposób pozbyć się kłopotów z przedwczesnym wytryskiem. Wydaje mi się, że to ogromny problem, zwłaszcza wśród młodych mężczyzn.

Podsumowując napiszę jeszcze jedną rzecz – musicie pamiętać by przy wyborze metody na zwiększenie penisa wybierać rozsądnie bo Twoje zdrowie musi być priorytetem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *